ARİSPARK RESIDENCE YÖNETİMİ
BEYLİKDÜZÜ'NÜN YENİ YILDIZI
HAKKINDA
 
 
 
 
Daireniz, ARİS YAPI A.Ş.’ nin Satış Ofisi yetkilileri veya Site Yönetimi tarafından size teslim edildikten sonra, ilgililer ile birlikte yapacağınız incelemede, siz veya temsilciniz, herhangi bir kusur ve eksik olmadığını doğrulayarak konutunuza ait anahtarlar tarafınıza teslim edilmiş ve Teslim Tutanakları karşılıklı olarak imzalanmıştır. 

Dairenizi teslim aldıktan sonraki tüm süreçlerde; bilgi almak, bildirimde bulunmak, tüm istek ve taleplerinizi iletmek ve gerekli koordinasyonun sizin için sağlanmasını gerçekleştirmek için; konu ARİS YAPI A.Ş. ile ilgili olsa dahi, muhatabınız ARİS PARK RESİDENCE Site Yönetim Müdürlüğü olacaktır.

Yönetim Müdürlüğü, taleplerinizi ve bildirimlerinizi düzenli olarak kayda alacak ve konuyu sizin adınıza ilgilisi nezdinde takip edecektir. Talep ve bildirimlerinizin kayda alınması ve takibinin sağlanması açısından, her konuda Yönetim Müdürlüğü’ne başvurmanız sizin yararınıza olacaktır. Konu daireniz ile ilgili bir ihtiyaçtan kaynaklanıyor olsa dahi, gerekli bilgiyi almak üzere Site Yönetiminize danışabilirsiniz.

Dairenizi teslim aldıktan sonra, Yönetim Müdürlüğümüze yapacağınız ziyaret sırasında, size hem şu an incelemekte olduğunuz “ARİS PARK RESİDENCE Yaşam Rehberi” dokümanı, hem de şu anda uygulamada/kullanımda bulunan ARİS PARK RESİDENCE Yönetim belgeleriteslim edilecektir.

Dairenizi teslim aldıktan sonra belli ise, taşınma tarihinizi (lütfen taşınma bilgi formu doldurunuz ek1/A), ayrıca yasa gereği verilmek zorunda olan aile bildirim formunu eksiksiz doldurunuz ek2/A) eğer dairenizi kiralayacak / kiralamış iseniz kiracı bilgilerini içeren Kira Sözleşmenizin bir fotokopisini Yönetim Müdürlüğü’ne iletmeniz, herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmaksızın, gerekli iş ve işlemlerinizin tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Kiralanan dairelerde oturacak olan kiracınızın da yine Site Yönetimi ile temasa geçmesi, taşınma ve oturma sürecine geçişin kolaylaştırılması açısından önem taşımaktadır.
YORUMLAR
Rumuz (Görünmesini istediğiniz isim)

Yorumunuz

(Yorumlarınız sistem yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ARİSPARK RESIDENCE YÖNETİMİ
BARIŞ MAH. EĞİTİM VADİSİ BULVARI NO:4 BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / ISTANBUL
Bu içerik 4086 kez görüntülenmiştir.
Bu web sitesi ve içeriği YONETIMCELL tarafından sağlanmaktadır.